Absence

Jak vám Sloneek pomůže s řízením absencí?

Online schvalovací flow pro řízení absencí je tak jednoduché, jak jen může být. Uživatel vybere druh nepřítomnosti, jeho délku a odešle ke schválení nadřízenému.  Nadřízený událost jednoduše schválí či zamítně z emailu nebo aplikace.

Vyčerpané události absence jsou pak pečlivě evidovány pro mzdový reporting.

Edit

ŽÁDÁNÍ A SCHVALOVÁNÍ

Řízení absencí funguje velmi jednoduše. Každý uživatel má v rámci svého pracovního vztahu a pracovní doby nastavené události absencí, které může čerpat.

Pokud mají tyto události nastavený roční fond, odečítají se vyčerpané jednotky z tohoto fondu. Pokud fond nastaven není, pouze se počítá souhrnná hodnota za jeden kalendářní rok.

Jestliže není nastavené automatické schválení události, je žádost o schválení zaslána nadřízenému. Ten žádost může přijmout nebo odmítnout.

Edit

KALENDÁŘ UDÁLOSTÍ ABSENCÍ

V přehledném kalendáři událostí vidí uživatel nejen své absence, ale i události absencí týmu, do kterého je zařazen, případně celé organizace pokud to nastavením účtu umožníte.

Stejně jako napříč celou aplikací, i v kalendáři absencí můžete ke každé události připojit komentář nebo soubor např. s neschopenkou od lékaře.

Edit

ZADÁVÁNÍ ABSENCÍ V TELEFONU NEBO TABLETU

Technologie, na které Sloneek běhá umožňuje plnohodnotné využívání aplikace v mobilních zařízeních, aniž si budete muset stahovat aplikaci

Jednoduše si na plochu uložíte odkaz na webovou adresu app.sloneek.com. Podrobný návod najdete v naší knowledgebase.

Stejně jako žádosti funguje pro manažery i schvalování. Stolní počítač ani nemusíte otevírat

Sloneek je totiž první slon, kterého strčíte do kapsy.

Edit

REPORTING ABSENCÍ PRO MZDOVÉ ÚČETNÍ

Důležitý report pro správné zúčtování mezd. V kompletním reportu najdete v detailu nejen všechny události, ale i jejich zůstatky.

Všechny reporty si můžete upravovat přeskupováním sloupců, filtrováním a pro náročné máme i pokročilé zpracování dat pomocí kontingenční tabulky přímo v aplikaci.

Report snadno vyexportujete do excelu, *csv nebo XML. Data jsou tak přenositelná do jakéhokoliv dalšího systému. Podrobný popis možností přizpůsobení reportů najdete v naší knowledgebase.

Jednodušší cestou přenosu je využití našeho REST API, které umožní automatický přenos.

Máte k Absencím dotazy?

NAPLÁNUJTE SI

DEMO PREZENTACI

Osobně Vám představíme praktické výhody používání Sloneeka.

ZAVOLEJTE NÁM

+420 773 000 415

Náš helpdesk je Vám připravený poradit a rychle se ve Sloneekovi zorientovat.

NEBO JEDNODUŠE

VYZKOUŠEJTE ZDARMA

Za zkoušku nic nedáte. Otestujte si Sloneeka na 14 dní bez závazků.