Co je nového za prvních 14 dní v novém Sloneekovi

Jak jsme na posledním webináři avizovali, první kvartál roku bude ve Sloneekovi opravdu našlapaný. 

Proto vás budeme v týdenních reportech informovat o zapracovaných změnách. Nyní čtete jeho první vydání.

Co je nového?

:: SCHVALOVÁNÍ ABSENCÍ: schvalování mohou manažeři a administrátoři provést v záložce UDÁLOSTI. Umožněno už je i schvalování z mobilní aplikace přímo z pracovní plochy.

:: REPORT ABSENCÍ: pod záložkou REPORTY jsou připraveny podrobné reporty a souhrny absencí pro řadové uživatele (vidí své události), manažery (vidí sebe a tým) i adminy (vidí celou společnost).

:: REPORT PŘIPOMÍNEK: pod REPORTY / OSTATNÍ můžete spravovat všechny připomínky vytvořené prostřednictvím Vlastních polí. Sdruženy jsou tu tak připomínky z karty uživatele i z pomůcek.

:: UPRAVENÁ PRACOVNÍ PLOCHA ABSENCÍ: přidali jsme třetí blok s fondem pracovní doby za posledních 6 měsíců.

:: HROMADNÉ ZADÁVÁNÍ ZŮSTATKŮ ABSENCÍ: v NASTAVENÍ /  ABSENCE najdete novou záložku Hromadné zůstatky. Opět plně filtrovatelná tabulka usnadni zadání zůstatků i samotný management absencí, které uživatelé mohou využívat.

:: KOMENTÁŘE U UDÁLOSTÍ ABSENCÍ: stejně jako u docházky můžete po kliknutí na konkrétní událost absence přidat komentář.

šipka dolů

:: ZADÁVÁNÍ ABSENCÍ POTAŽENÍM MYŠI: zpracována je již oblíbená funkcionalita výběru datumu v kalendáři absencí potažením myší. 

:: EVIDENCE MEZD: v kartě uživatele máte na záložce ROZŠÍŘENÉ možnost zadávat inmfomrace o aktuální výši mzdy. V REPORTECH pak jako administrátoři najdete přehled mezd za celou organizaci.

:: DO TIKETU PRO PODPORU PŘIŘADÍTE OBRÁZEK: zadávání tiketu má rozšířenou kapacitu znaků a lze přiřadit obrázky pro screenshoty, které nám zasíláte při řešení podpory.

:: ORGANIZAČNÍ STRUKTURA PRO VŠECHNY A SEKCE KOLEGOVÉ: na četné žádosti jsme urychlili zpracování možnosti viditelnosti organizační struktury pro všechny uživatele (máte-li tuto možnost povolenou v nastavení účtu společnosti). Společně s přepracovanou funkcionalitou KOLEGOVÉ tuto úpravu najdete po kliknutí na button vedle ikony vašeho přihlášení.

šipka dolů

:: STRAVENKY: modul STRAVENKY je zcela přepracován, resp. zrušen a přesunut do KARTY UŽIVATELE pod záložku ROZŠÍŘENÉ. Zde definujete podmínky pro vydání stravenek. V REPORTech pak generujete hromadně nároky na stravenky podle absencí nebo podle docházky.

:: DOKUMENTY: modul je kompletně přepracován. Zůstala možnost založení soukromých i veřejných dokumentů. Můžete požadovat potvrzení o přečtení / akceptaci dokumentu. V nejbližších týdnech bude dokončeno „podepisovací kolečko“ napříč Vaší firmou. 

:: INTEGRACE S GOOGLE WORKSPACE A GOOGLE KALENDÁŘEM : uživatele můžete do Sloneeka importovat ze svého firemního účtu a využívat Google účet i pro přihlašování do aplikace. Samozřejmostí je propojení kalendáře ve Sloneekovi s automatickým transferem schválených událostí do propojeného kalendáře Google. Podrobné nastavení najdete v naší Knowledgebase.

Pozvánka na webinář

Protože změn, úprav i novinek je opravdu dost, rádi bychom vám je ukázali, abyste mohli svou práci se Sloneekem zrychlit.

Připravili jsme pro vás další webinář naplánovaný na čtvrtek 28.1. od 11:00. 

Podrobně vás seznámíme s úpravami, doplňky a novinkami ve Sloneekovi:
– schvalování reporting a absencí
– propojení s Google kalendářem
– stravenky 
– úprava týmové struktury a sekce kolegové
– Sloneekova podpora
 
Protože chceme dát větší prostor vašim dotazům připravili jsme pro vás formulář na jejich zaslání předem, abychom je mohli strukturovat a věnovat jim patřičnou pozornost.

Prosím, k webináři se registrujte a dotazy pošlete v odkazu níže. 25.1. Vám odešleme připomínku s linkem pro připojení k videokonferenci. 

Sdílet článek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email