Evidence zaměstnanců

Jak vám v tom Sloneek pomůže?

Jednoduchá, přehledná a přesto velmi detailní evidence uživatelů ve vaší organizaci. Nemusí jít nutně jen o zaměstnance. Všechny spolupracovníky můžete mít pod jedním účtem a v rámci reportingu je třídit podle pracovně - právních vztahů. Každému uživateli můžete nastavit libovolnou pracovní dobu včetně nepravidelné. Na celý rok dopředu. 

Edit

PŘEHLED

Databáze vašich spolupracovníků je základní funkcí aplikace. Každý uživatel svou kartu, do níž mohou administrátoři systému zapisovat jeho údaje. 

Ty jsou pak využívány napříč celým systémem od evidence dovolených, přes docházku, plánování, pracovní pomůcky k samotným mzdovým podkladem.

 

Edit

KARTA UŽIVATELE

U každého uživatele si můžete ukládat mnoho informací definujete jeho roli v systému (uživatel, manažer, správce), přiřazovat ho do týmu a evidujete jeho kontaktní údaje.

Pod GDPR souhlasem můžete pracovat s bankovním spojením, kontakty pro případ nouze, případnými srážkami ze mzdy a, v neposlední řadě i s vlastními poli.

Edit

VLASTNÍ POLE

Sami víte nejlépe, která data chcete při uživatelích evidovat. Proto můžete k uživateli přidávat a definovat další vlastní pole. 

Vlastní pole lze využít například pro připomínky expirace BOZP, profesních průkazů, zdravotních prohlídek a podobně. Tím Sloneeka naplno přizpůsobíte potřebám své organizace.

 

Edit

TÝMOVÉ STRUKTURY

Všechny uživatele můžete libovolně seskládat do organizačního schématu. Ten lze samozřejmě i vyexportovat. Přesuny uživatelů jednoduše uděláte „drag n‘ drop“ – tedy chytnete a prostě přesunete jinam.

Každý tým má role manažera, který pro tým schvaluje události absence. Využít můžete role Supervizora, který na události a aktivity týmu pouze nahlíží. 

Edit

PRACOVNÍ DOBA

Každému uživateli definujete pracovní dobu podle parametrů pracovního vztahu. Pravidelnou i nepravidelnou. Od jednoho týdne po jeden rok, s možností opakování. Ke každé pracovní době přiřadíte i události absence, které může daný uživatel čerpat. 

Ve dnech, kdy není pracovní doba označena není možné ani čerpat události absence

Pro urychlení nastavení si můžete nejdříve připravit vzory návrhu pracovní doby, kterou následně přiřadíte jednotlivým uživatelům. 

Edit

FIREMNÍ CHAT

V rámci základní licence si mohou uživatelé psát v režimu jeden na jednoho pomocí jednoduchého chatovacího systému. Ten navíc zobrazuje stav uživatelů – zda jsou aktuálně připojeni ke Sloneekovi. Tento chat funguje také v mobilním telefonu.

V případě, že je aktivní i modul Videokonfere, je možné zahájit videohovor rovnou z chatu.

Máte k Evidenci uživatelů dotazy?

NAPLÁNUJTE SI

DEMO PREZENTACI

Osobně Vám představíme praktické výhody používání Sloneeka.

ZAVOLEJTE NÁM

+420 773 000 415

Náš helpdesk je Vám připravený poradit a rychle se ve Sloneekovi zorientovat.

NEBO JEDNODUŠE

VYZKOUŠEJTE ZDARMA

Za zkoušku nic nedáte. Otestujte si Sloneeka na 14 dní bez závazků.