Mzdové podklady

Jak vám v tom Sloneek pomůže?

Příprava podkladů pro mzdy není noční můrou jen pro zaměstnavatele, ale i pro účetní. Sloneek přinese klidné spaní oběma. Jednoduše, ale precizně zpracuje podklady pro mzdy tak, jak jsou vyžadovány všemi dobrými účetními napříč Evropou.

Edit

PŘEHLED

Na pár kliknutí zpracujete podklady pro mzdy v mezinárodním účetním standardu. Jednoduše. A s úsporou času, která se jistě bude hodit…

Edit

PODKLADY PRO MZDY

Kompletní evidence základních mezd, odměn, odpracovaných dní s ohledem na nastavení pracovního vztahu, vybrané druhy absencí v daném měsíci, srážky, příplatky a nakonec i stravenky. Tedy vše, co účetní ke zpracování mzdy potřebuje.

Edit

ZÁMEK ÚPRAV

Známe to všichni. Jen co se pustíme do zpracování mezd, vždy se objeví někdo, kdo vám s radostí udělá změny pod rukama. A to nikdo nechce. Takže jakmile je měsíc uzamčený, změny už udělá jenom ten, kdo má oprávnění. A kdo se za ním odváží dojít?:)

Edit

EVIDENCE SRÁŽEK

Stane se kde komu, že mu je tu a tam z platu něco sraženo. Za obědy, jazyky, za průšvihy. I tak je potřeba mít vše pod kontrolou. Nebo ne?

Edit

ZÁLOHY A VRATKY

Pro případ, že si někdo půjčí od firmy…I to je tu a tam potřeba. Každopádně ke zpracování mezd to jednoznačně patří a tak i tuto funkcionalitu ve Sloneekovi najdete. Vše pečlivě evidované a reportované.

Máte ke Mzdovým podkladům dotazy?

NAPLÁNUJTE SI

DEMO PREZENTACI

Osobně Vám představíme praktické výhody používání Sloneeka.

ZAVOLEJTE NÁM

+420 776 877 441

Náš helpdesk je Vám připravený poradit a rychle se ve Sloneekovi zorientovat.

NEBO JEDNODUŠE

VYZKOUŠEJTE ZDARMA

Za zkoušku nic nedáte. Otestujte si Sloneeka na 14 dní bez závazků.