Zabezpečení Sloneeka

A samozřejmě i vašich dat.

Bereme to vážně!

Nejde nám jen o dodržování platných zákonných norem. Jde o víc. O vaše data. A i když 100% ochrana neexistuje, děláme maximum proto, aby se k informacím, které máte ve Sloneekovi nikdo nedostal. Znamená to ale i to, že nebudete nikomu dávat nebo „půjčovat“ své přihlašovací údaje.

Systémové zabezpečení

Aplikace Sloneek používá zabezpečení pomocí HTTPS, které vylučuje odposlech dat během jejich přenosu mezi strojem uživatele a naším serverem. Hesla všech uživatelů jsou kryptována a bezpečně uložena tak, že ani my k nim nemáme přístup. Aplikaci provozujeme na bezpečné a oddělené cloudové infrastruktuře od AWS (Amazon Web Services) v německém Frankfurtu. Sloneeka pravidelně zálohujeme a chrání fo firewall.

Pro videohovory využíváme bezpečná open source řešení běžící na dedikovaných bare metal serverech v Německu u společnosti Contabo.

Platební údaje

Všechny karetní transakce jsou realizovány skrze zabezpečenou a ověřenou platební bránu STRIPE. Údaje o vaší platební kartě nejsou nikde evidována.

GDPR

Samozřejmě i Sloneek podléhá regulacím GDPR. Podrobně se s našimi pravidly ochrany osobních údajů můžete seznámit  v dokumentaci ZDE.

Podrobně při registraci

Při registraci do Sloneeka budete mít možnost nahlédnout před odsouhlasením na Smlouvu o zpracování osobních údajů i Podmínky užití Sloneeka. Tam máte v detailu specifikováno vše potřebné. Odsouhlasením si pak oboustranně odsouhlasujeme, že všemu rozumíme a budeme to dodržovat.

Pokud byste přeci jen chtěli vědět víc, ozvěte se nám emailem, rádi vám dotazy zodpovíme.

Technologie, na kterých stavíme