„Zmínky“ v událostech a jak je využít

V aplikacích začíná být dobrým standardem využívání tzv. „mentions“ – zmínek. Sloneek určitě nezůstává pozadu a tuto užitečnou vlastnost zavádí stejně jako Google, Slack, Telegram, Asana, Jira a mnoho dalších.

Co jsou "ZMÍNKY"?

Pomocí symbolu @ můžete „zmínit“ jiného uživatele v aplikaci, aby se vyjádřil (nebo byl prostě jenom „zmíněn“) v příspěvku, který píšete. Tím ho můžete vyzvat k aktivitě, aniž napíšete například mail.

Jak využít zmínky ve Sloneekovi?

Zmínky_CZ

Ve všech, které ve Sloneekovi zaznamenáváme do kalendářů událostech (absence, docházka, plánování), je možné zmínky využít v rámci kalendářů.

Typicky jde o potvrzení, žádost, kontrolu přiloženého dokumentu. Po zadání zmínky přijde emailem "zmíněnému" upozornění. Více zmiňovaných kolegů oddělíte mezerníkem.

Jakýkoliv uživatel může dát komukoliv (nejen svému manažerovi) v rámci firmy na vědomí, že se v rámci komentáře k určité události vyžaduje jeho pozornost nebo aktivita. Může jít o potvrzení, žádost, kontrolu přílohy.

Po zadání zmínky přijde emailem „zmíněnému“ upozornění. Přímo z emailu pak proklikem do aplikace může na danou zmínku zareagovat.

Pokud budete potřebovat zmínit více kolegů, jednoduše je oddělíte mezerníkem.

Sdílet článek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email